top of page

מחיר CBT

מחיר CBT

CBT מחיר

מחיר טיפול CBT הוא 400 ש"ח לשעה טיפולית. זהו מחיר ממוצע לטיפול. יש מקומות שגובים 800 ש"ח ויש שגובים אף יותר ויש טיפולים במסגרת ציבורית או דרך עמותות שלא עולים דבר. מחיר טיפול CBT נקבע בהתאם למשתנים רבים כולל הרמה המקצועית וההכשרה של המטפל. מטפל חסר נסיון או מטפל שאינו מתאים עלול לפגוע ביעילות ובסיכויי הצלחת הטיפול. כמכון בעל תודעה חברתית אנחנו עושים את מירב המאמצים להנגיש את הטיפול ולהוריד את מחירו מבלי להתפשר על איכות הטיפול או המטפלים. מחיר טיפול CBT אצלנו הוא 300 ש"ח לשעה טיפולית. 

טיפול CBT הוא טיפול מוגדר בזמן לאורך 8 עד 16 טיפולים. 

עלות טיפול CBT היא העלות הכוללת הנקבעת לפי המחיר לשעת טיפול כפול מספר הטיפולים. טיפול CBT למשך סדרה של 10 טיפולים לפי 400 ש"ח לשעה יעלה בסה"כ 4000 ש"ח. טיפול שיכלול 16 פגישות יעלה בסה"כ 6400 ש"ח. 

בבחירת הטיפול המתאים לנו יש לקחת בחשבון גם גורמים רבים נוספים כולל פרטים "טכניים" שנראים לכאורה חסרי חשיבות כמו מיקום הקליניקה - כך שלא נצטרך להשקיע שעות רק בשביל להגיע ולמצוא חניה. חשוב שחדר בו נערכות הפגישות יהיה נעים שקט ונוח. וכמובן איכות המטפלים והאם קיימת התאמה טובה - "כימיה" טובה בין המטפל/ת לבין המטופל/ת. זכותם של המטופלים לשאול וגם לקבל תשובות מלאות לגבי הכשרת המטפלים, נסיונם המקצועי מהלך הטיפול ועוד. 

bottom of page